Rozpis zápasů

Finále

Den a čas Zápas Místo konání
15.5. 20:15, Neděle Švédsko - Finsko Bratislava

Souboj o 3.Místo

Den a čas Zápas Místo konání
15.5. 16:15, Neděle Česko - Rusko Bratislava

Semifinále

Den a čas Zápas Místo konání
13.5. 16:15, Pátek Česko - Švédsko Bratislava
13.5. 20:15, Pátek Finsko  - Rusko Bratislava

Čtvrtfinále

Den a čas Zápas Místo konání
11.5. 16:15, Středa Česko - USA Bratislava
11.5. 20:15, Středa Švédsko - Německo Bratislava
12.5. 16:15, Čtvrtek Finsko - Norsko Bratislava
12.5. 20:15, Čtvrtek Kanada  - Rusko Bratislava

Osmifinálové skupiny

 

Den a čas Zápas Skupina a místo konání
5.5. 20:15, Čtvrtek Rusko – Dánsko E - Bratislava
5.5. 20:15, Čtvrtek Švýcarsko – Norsko F - Košice
6.5. 16:15, Pátek Německo – Finsko E - Bratislava
6.5. 16:15, Pátek Kanada – USA F - Košice
6.5. 20:15, Pátek Česko - Slovensko E - Bratislava
6.5. 20:15, Pátek Švédsko – Francie F - Košice
7.5. 16:15, Sobota Dánsko – Německo E - Bratislava
7.5. 16:15, Sobota Norsko – Kanada F - Košice
7.5. 20:15, Sobota Finsko – Slovensko E - Bratislava
7.5. 20:15, Sobota USA – Francie F - Košice
8.5. 16:15, Nedělě Česko - Rusko E - Bratislava
8.5. 16:15, Nedělě Švédsko – Švýcarsko F - Košice
9.5. 12:15, Pondělí Slovensko – Dánsko E - Bratislava
9.5. 12:15, Pondělí Francie – Norsko F - Košice
9.5. 16:15, Pondělí Rusko – Finsko E - Bratislava
9.5. 16:15, Pondělí Švýrarsko – USA F - Košice
9.5. 20:15, Pondělí Německo - Česko E - Bratislava
9.5. 20:15, Pondělí Kanada – Švédsko F - Košice

Skupina o udržení

Den a čas Zápas Skupina a místo konání
5.5. 16:15, Čtvrtek Slovinsko – Lotyšsko G - Bratislava
5.5. 16:15, Čtvrtek Bělorusko – Rakousko G - Košice
7.5. 12:15, Sobota Rakousko – Slovinsko G - Bratislava
7.5. 12:15, Sobota Bělorusko – Lotyšsko G - Košice
8.5. 20:15, Neděle Slovinsko – Bělorusko G - Bratislava
8.5. 20:15, Neděle Lotyšsko – Rakousko G - Košice

Základní skupiny

Den a čas Zápas Skupina a místo konání
29.4. 16:15, Pátek Německo - Rusko A - Bratislava
29.4. 16:15, Pátek Švýcarsko – Francie
B - Košice
29.4. 20:15, Pátek Slovensko – Slovinsko
A - Bratislava
29.4. 20:15, Pátek Bělorusko – Kanada B - Košice
30.4. 16:15, Sobota USA - Rakousko C - Košice
30.4. 16:15, Sobota Finsko – Dánsko D - Bratislava
30.4. 20:15, Sobota Norsko – Švédsko C - Košice
30.4. 20:15, Sobota Česko – Lotyšsko D - Bratislava
1.5.  16:15, Nedělě Rusko – Slovinsko A - Bratislava
1.5.  16:15, Nedělě Kanada – Francie B - Košice
1.5.  20:15, Nedělě Slovensko – Německo A - Bratislava
1.5.  20:15, Nedělě Švýcarsko – Bělorusko B - Košice
2.5.  16:15, Pondělí USA – Norsko C - Košice
2.5.  16:15, Pondělí Česko – Dánsko D - Bratislava
2.5.  20:15, Pondělí Švédsko – Rakousko C - Košice
2.5.  20:15, Pondělí Lotyšsko – Finsko D - Bratislava
3.5.  16:15, Úterý Slovinsko – Německo A - Bratislava
3.5.  16:15, Úterý Kanada – Švýcarsko B - Košice
3.5.  20:15, Úterý Rusko – Slovensko A - Bratislava
3.5.  20:15, Úterý Francie – Bělorusko B - Košice
4.5.  16:15, Středa Rakousko – Norsko C - Košice
4.5.  16:15, Středa Dánsko – Lotyšsko D - Bratislava
4.5.  20:15, Středa Švédsko – USA C - Košice
4.5.  20:15, Středa Finsko – Česko D - Bratislava